(096) 38 51 484
(044) 232 38 92

Звоните с 8:30 до 20:00

Гарвардський університет запускає безкоштовний онлайн-курс по архітектурі

Гарвардська вища школа дизайну запускає безкоштовний онлайн-курс з архітектури, який доступний для проходження в рамках освітньої платформи EDX, де зібрані різні програми навчання від кращих університетів світу.

Гарвардський онлайн-курс по архітектурі

Курс «Архітектурна уява» розрахований на 10 тижнів, і дозволить студентам розібратися в основних принципах архітектури, вивчаючи історію найважливіших будівель епох. Навчання на курсі проходить за допомогою серії відео-презентацій і практичних вправ англійською мовою, які допоможуть розвинути необхідні професійні навики, такі як створення архітектурного креслення і проектування моделей.

Гарвардський онлайн-курс по архітектурі
Перша частина курсу буде побудована на вивченні форм і історії архітектури, друга — на технологіях, а третя — на контексті та поданні архітектурних проектів. Після закінчення, бажаючим буде доступний для придбання сертифікат про проходження навчання, вартість якого складе $99.

Гарвард є одним з найбільш шанованих університетів світу, а його архітектурна школа зайняла 5-е місце в торішньому міжнародному освітньому рейтингу. Цікаво, що Гарвардський онлайн-курс по архітектурі був доповнений матеріалами професорсько-викладацького складу університету Кембридж, який також займає одне з перших місць в світовому рейтингу вищих навчальних закладів.