(096) 38 51 484
(044) 232 38 92

Звоните с 8:30 до 20:00

Майбутнє покрівельних технологій, яке вже настало!

Дорогі друзі та колеги, євроінтеграція, право на яку наш народ здобув кров’ю — це не тільки і, мабуть, не стільки політика. Європа починається з кожного, з побутової культури, із ввічливості, із якісних речей, що нас оточують, із надійних будинків та техніки.

Ми, колектив компанії «БМ Рубін» також долучаємося до того, щоб робити нашу Україну більш європейською, наші оселі – більш затишними, а покрівлі – красивішими та довговічнішими.

Для того, щоб ставати європейською, Україна має стати сучасною. Сучасні технології у покрівлі – ось той наш маленький фронт, на якому ми намагаємося модернізувати нашу державу.

Представляємо Вам продукцію компанії Mazzonetto – динамічної італійської компанії, що спеціалізується на виготовленні інноваційних покрівельних матеріалів: покрівельної міді, алюмінію, цинк-титану, водостічних систем.

Vestis Mazzonetto

Компанія БМ-Рубін є давнім ТОП-партнером Mazzonetto в Україні і саме у нас Ви зможете купити покрівельні матеріали відомої італійської фірми за найприємнішими цінами. Спеціалісти нашої компанії готові повністю супроводжувати Ваш об’єкт — як на етапі проектування, так і етапі здійснення будівництва.

Особливої уваги заслуговує покрівельний алюміній Vestis та водостічні системи виробництва Mazzonetto. Так-так, алюміній на даху! І це не жарт – це європейське сьогодення. Алюмінієвий дах — це престижно, надійно і зовсім недорого, якщо взяти до уваги його технічні характеристики у порівнянні із іншими матеріалами.

Vestis Mazzonetto 2

    Посудіть самі, покрівельний алюміній:

  • Стійкий до впливу ультрафіолету, атмосферних опадів, перепадів температури
  • Дуже просто монтується, особливо у порівнянні із міддю чи цинком
  • Невелика вага, що зручно для монтажу, особливо ж у зимовий період
  • Алюміній Vestis – дуже міцний
  • Лако-фарбове покриття наноситься на нього за спеціальною технологією і є стійкішим, ніж на інших фарбованих покрівельних металах
  • Це дуже доступний матеріал. Ціни Вас приємно здивують

Vestis Mazzonetto characterictics

Друзі, приходьте на виставку «InterBuildExpo 2017» у Києві, яка відбудеться у «КиївЕкспоПлазі» 29 березня — 01 квітня 2017. Поспішайте першими побачити наші новинки, які точно Вам сподобаються! Будем раді бачити Вас у павільйоні №1, стенд 421 і 421 А.