(096) 38 51 484
(044) 232 38 92

Звоните с 8:30 до 20:00

Покрівельна мідь

Довговічна мідна покрівля

Якщо зробити екскурс в історію, то ми не зможемо не помітити величезну популярність покрівельної міді як покрівельного матеріалу. Здавна на Русі покрівельної міддю крилися куполи церков і храмів, і кожна дворянська садиба виблискувала мідною покрівлею.

Багато хто може посперечатися і запитати, навіщо використовувати покрівельну мідь, якщо є більш дешеві сучасні матеріали? Може бути воно і так, але чомусь покрівельна мідь і дерево в усі віки вважалися найбільш зручними для будівництва, і підтвердження тому — будинки у Венеції, які багато століть стоять на дерев’яних палях і затишні містечка Західної Європи зі скромними дахами з патинованої покрівельної міді , яким вже під сотню років.

Мідна покрівля

Це престижно і економічно вигідно. Так, вона коштує дорого, і це факт. Але її ціна цілком порівнянна з керамічною черепицею, якої вже давно не здивуєш. Мідної покрівлею здивувати ще можна. Завдяки своїм естетичним якостям, вона може стати прикрасою самого вишуканого і фешенебельного будови, виділивши його на тлі не менш презентабельних будинків яскраво і незвично.

Якщо черепичний дах є на кожному другому котеджі, то мідна покрівля — привілей дійсно елітних будинків, і тому приклад Гостинний Двір, муніципальний центр «Нова Опера», і інші, не менш відомі історичні та суспільно-комерційні будівлі.

Унікальні властивості покрівельної міді

Це не голослівне твердження, покрівельна мідь дійсно має унікальні властивості, які дозволяють їй служити протягом сотень років без ремонту та догляду. Під атмосферним впливом мідна покрівля через деякий час покривається патиною — захисною плівкою, яка надає мідної крівлі благородний вигляд і надійно захищає від руйнування.

Більшість покрівельних матеріалів вимагають догляду та щорічного ремонту, і тільки тоді дах може забезпечувати надійний захист від природних впливів. Мідна покрівля в цьому не має потреби. Мідну покрівлю не потрібно фарбувати, латати діри й обробляти захисними засобами від корозії. Мідна покрівля надійно прослужить до 150 років, тому через кілька десятків років ви будете спокійно грати з онуками в затишному будинку, а не замислюватися на старості років про ремонт поточної даху.

В нас Ви можете купити покрівельну мідь, мідні листи, аксесуари для даху з міді.

Доставка в Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Кременчук, Луганськ, Маріуполь, Миколаїв, Суми, Вінниця, Кривий Ріг, Луцьк, Запоріжжя, Мелітополь, Черкаси, Полтава, Львів, Біла Церква, Херсон, Макіївка, Чернівці, Ужгород, Івано-Франківськ, Житомир, Рівне, Павлодар, Краматорськ, Феодосія.