(096) 38 51 484
(044) 232 38 92

Звоните с 8:30 до 20:00

Вентиляційні виходи Vilpe

Опис вентиляционих виходів VIPLE

Одним з найважливіших складових елементів сучасного котеджного будівництва є вентиляція покрівлі. Справа в тому, що правильно облаштована покрівельна вентиляція вирішує відразу кілька завдань, важливих для створення нормальних умов комфорту в заміському малоповерховому будинку. Вентиляція покрівлі допомагає організувати правильну і ефективну вентиляцію внутрішніх приміщень будинку для створення максимально комфортного і здорового мікроклімату, допомагає уникнути накопичення вологи і протікання в підпокрівельному просторі котеджу. Крім цього, покрівельна вентиляція, облаштована належним чином, дозволить істотно скоротити витрати на опалення і кондиціонування заміського будинку, сто представляється особливо важливим в умовах фінансової кризи, коли доводиться економити на всьому.

Однією з провідних на ринку торгових марок — виробників систем покрівельної вентиляції, є торгова марка VIPLE, що виробляє так же покрівельні виходи. Успіх і популярність цієї торгової марки пояснюється тим, що сьогодні вентиляція «ВІЛП» — це, практично, всі елементи, необхідні для облаштування якісної та ефективної системи вентиляції покрівлі. За допомогою покрівельних вентиляційних елементів, легко забезпечується покрівельна вентиляція необхідної конфігурації, яка задовольняє всім, найсучаснішим вимогам.

Слід враховувати, що вентиляція покрівлі може складатися з кількох складових елементів. Такими елементами, які забезпечує вентиляція VIPLE, є, перш за все, система підпокрівельної вентиляції, кухонний вентиляційний вихід, а також покрівельні виходи каналізаційних стояків. Крім цього, можуть бути передбачені покрівельні виходи центрального пилососа оснащені вентилятором.

Вентиляція VIPLE

Підпокрівельна вентиляція VIPLE служить для усунення надлишків вологи з горищних приміщень. При цьому головна функція, яку виконує вентиляція в цьому елементі, полягає в збереженні сухим теплоізоляційного шару. Це виключає його Перемерзання в зимовий період і, як наслідок, вентиляція покрівлі дозволяє істотно скоротити витрати на опалення заміського будинку взимку. Підпокрівельна вентиляція ВІЛП являє собою вентиляційний елемент із захисною сіткою, достатній для забезпечення вентиляції ста квадратних метрів покрівлі.

У разі використання в будинку витяжного вентилятора для забезпечення вентиляції внутрішніх приміщень або кухонної витяжки, обов’язково встановлюється вентиляційний вихід на покрівлю. Вентиляція за допомогою такого виходу провадження торговельної марки VIPLE дозволяє забезпечити ряд важливих вимог. Перш за все він дозволяє зменшити опір повітря і створити гарну тягу в системі вентиляції, служить для напряму повітряних потоків, оберігає вентиляційну систему від попадання в неї бруду, дощу і снігу. Все це також є важливими характеристиками, які дозволяє виконувати вентиляція покрівлі.

Для каналізаційної системи вентиляція VIPLE передбачає покрівельні виходи вентиляційних стояків, які служать для відведення неприємних запахів. Крім цього такі виходи виробництва компанії VIPLE продовжують термін служби каналізаційної системи заміського будинку, запобігаючи її руйнування під впливом агресивних газів, що утворюються в ній. Як правило, виходи каналізаційних стояків не оснащуються ковпаками.

При використанні для прибирання внутрішніх приміщень будинку сучасних систем центрального пилососа, передбачаються також виходи для цих систем. Такий вентиляційний вихід дозволяє відводити з дому очищене повітря з системи центрально пилососа.

Крім цього, вентиляція може передбачати установку покрівельних вентиляторів. Ця складова частина покрівельної вентиляції VIPLE. Застосовується для примусової витяжної вентиляції будинку і являє собою вентиляційний вихід, оснащений витяжним вентилятором. Така вентиляція покрівлі, в стандартній комплектації одиниці, дозволяє забезпечити ефективний воздухообомен на площі до 200 квадратних метрів. При забезпеченні достатнього доступу повітря з вулиці, повітря в приміщенні буде повністю оновлюватися кожні 2:00. Вентиляція покрівлі, таким чином, забезпечує створення максимально комфортного для людини мікроклімату в будинку.

Крім цього, торгова марка VIPLE виробляє прохідні елементи через покрівлю, без яких неможлива повноцінна вентиляція. Головним завданням таких елементів є забезпечення абсолютної герметичності, якою повинні володіти покрівельні виходи. Прохідні елементи випускаються для самих різних типів покрівельних покриттів в шести основних кольорах.

Основні види вентиляційних виходів.

Современная дах відрізняється високим ступенем герметичності і це прекрасно, але виникає проблема виходу конденсату, тому вентиляція покрівлі організується в обов’язковому порядку. Але монтувати вихід необхідно герметично, для чого застосовують різні елементи покрівельної проходки.

Сьогодні вентиляція забезпечується різними видами покрівельної проходки, вибір яких залежить від типу покрівельного покриття

Вентиляційний вихід для покриття з гнучкої черепиці доцільніше організувати:

 • HUOPA-FELT — призначена для установки під шар покрівельного матеріалу;
 • CLASSIC — поверх готових покрівлею;

Покрівельна вентиляція з металочерепиці з:

 • PELTI-STEEL — застосовні для всіх видів покрівлі;
 • MAXI — тільки для покрівлі «Монтерей» і близьких аналогів;
 • ELIITTI — тільки для покрівлі типу «Еліт»;
 • DECRA — для покрівлі типів «Metrobond», «Decra»;

Вентиляція покрівлі з цементно-піщаної черепиці організовується за допомогою покрівельних прохідних елементів:

 • TIILI-BRICK — застосуємо для двох хвильової черепиці;
 • покрівельна вентиляція крівлі фальца організовується застосуванням прохідного елемента типу CLASSIC;
 • вентиляційний вихід для металочерепиці з черепичним профілем монтується із застосуванням новинки в галузі розробки прохідних елементів типу «MIOTOKATE».

По діаметру труб:

 • при діаметрі від 0 до 160 мм для вентиляції покрівлі застосовують стандартні прохідні елементи;
 • при діаметрі 160-250 мм покрівельні виходи організовують з прохідних елементів типу XL: XL-HUOPA-FELT XL-PELTI-STEEL XL-TIILI-BRICK XL-CLASSIC

Вентиляційний вихід підпокрівельного простору характеризується застосуванням двох типів дефлекторів, а саме конькового і скатних. Такі виходи необхідні для видалення зайвої вологи з мансард і горищних приміщень; Крім герметично підготовленої вентиляції покрівлі, існує не ізольований вихід, який можна монтувати тільки в місцевостях з м’яким кліматом і легкими / безморозний зимами.

вентиляційний вихід VIPLEА Р-вентиляційний вихід забезпечується теплоізольованої трубою 400-500 або 700 мм, для того щоб конденсат не замерзав в зимовий час, а прохідний елемент вибирається в залежності від типу покрівельного матеріалу даху.

Сьогодні покрівельні виходи бувають і універсальної спрямованості застосування, що робить можливим організувати їх практично на будь-якому типі покрівлі.

Підбір покрівельного прохідного елемента звичайно грунтується як на типі покрівельного покриття, так і за діаметром виведеного на покрівлю об’єкта. Це допомагає досягти максимальної герметизації, і вентиляція покрівлі відбувається в повному обсязі.

Слід зазначити і те, що будь-вентиляційний вихід організується просто і швидко, тому як до прохідним елементам докладають повний комплект всього необхідного для установки. Тому подібний вихід може організувати фахівець без додаткового обладнання.

В останні десятиліття у зв’язку з появою герметичних будівельних конструкцій виникла необхідність по-новому поглянути на проблему вентиляції та повітрообміну в приміщеннях. покрівельні виходи VIPLEПоявілась потреба в комплексній вентиляції споруд, починаючи з цоколя і закінчуючи дахом. Фінська компанія SK Tuote Oy ще чверть століття тому почала роботи в цьому напрямку. Нею стали проводитися масштабні дослідження, і незабаром було налагоджено виробництво виробів, які вирішували проблему повітрообміну в будівлях. У 1988 році з’явилися вироби з торговою маркою VIPLE Vent, незабаром виробництво стало серійним. Спочатку вироби VIPLE призначалися для металевих покриттів, потім — для м’якої покрівлі, а ще пізніше — для покрівлі з натуральної черепиці.

Компанія не перестає працювати над проблемою вентиляції, завдяки чому асортимент Віпл постійно розширюється, а якість — вдосконалюється. Щороку на ринку з’являються нові розробки фірми, призначені для вентиляції житлових будинків і громадських споруд. Сьогодні фірма SK Tuote Oy працює з 30 країнами.

На російському покрівельна вентиляція VIPLEринке торгова марка VIPLE Vent — лідер в області виробництва аксесуарів для покрівельної вентиляції. Пропоновані комплекти вентиляційних систем конструктивно прості і тому не вимагають спеціальної підготовки при монтажі, можуть встановлюватися на вже готову покрівлю. Усі вентиляційні виходи, а також виходи сантехнічного обладнання виводяться на дах, завдяки чому відбувається мінімізація вологості та запахів в будівлі. Вентиляція VIPLE включає елементи для вентиляції підпокрівельного простору, виходи очисників повітря і каналізації, побутові безшумні вентилятори для внутрішніх приміщень, покрівельні люки, ущільнювачі для антен і багато іншого.

Вироби для вентиляції VIPLE виготовляються методом ливарного з ударостійкого поліпропілену. Відмінні характеристики аксесуарів — можливість експлуатації система покрівельної вентиляції VIPLE в будь-яких, навіть самих екстремальних, погодних умовах, стійкість до ультрафіолету і агресивних хімічних впливів, не схильність корозії. Всі вироби для вентиляції VIPLE ідеально поєднуються між собою, взаємозамінні. Крім того, вони легкі, мають сучасний дизайн і привабливий зовнішній вигляд. Колірна гамма з 6 кольорів дає можливість підібрати комплект вентиляції під колір покрівлі. Всі вироби відрізняються високими експлуатаційними характеристиками і мають довгий термін служби. Вентиляція VIPLE завжди відповідають вимогам якості Європейського Союзу та нормам пожежної безпеки. Чудова якість виробів VIPLE підтверджено численними сертифікатами та патентами. Вентиляція VIPLE має порівняно невисокі ціни, що пояснюється великими обсягами виробництва. Репутація компанії SK Tuote Oy не залишає сумніву в тому, що за допомогою комплектів VIPLE зовсім не складно підтримувати в приміщенні свіже повітря і зробити свій будинок по-справжньому здоровим.