(096) 38 51 484
(044) 232 38 92

Звоните с 8:30 до 20:00

Весняний будівельний форум чекає на Вас!

БМ Рубін на "Весняний будівельний форум"

З 21 по 24 березня 2017 року у Львові відбудеться Весняний будівельний форум — наймасштабніша професійна подія Західної України в галузі будівництва.

БМ Рубін запрошує Вас відвідати стенд нашої компанії на Весняному будівельному форумі і першими побачити новинки та інноваційні рішення від провідних виробників!

Тут ми демонструємо нові досягнення будівельної індустрії від компанії «CREATON», представлені на виставці BAU-2017 у Мюнхені. Зокрема, це керамічна черепиця «Titania», «Ratio», цементно-піщана «Profile S» та фіброцементна «Easyton». Компанія «CREATON» по праву вважається безперечним лідером у покрівельній галузі, пропонує різноманітні рішення для покрівель та фасадів, демонструє інноваційні матеріали.

Однією з яскравих новинок на ринку є фіброцементна черепиця «Easyton», яка характеризується відмінними параметрами стійкості до впливу навколишнього середовища, є дуже надійною і міцною.

«БМ Рубін» як ексклюзивний партнер компанії «CREATON» пропонує найбільш вигідні ціни на продукцію та гарантує якість!

Також ми маємо для Вас ПОДАРУНОК — безкоштовне запрошення на виставку!

Для отримання запрошення пишіть на нашу електронну адресу: info@bm-rubin.com.ua, вказавши в темі листа «Запрошення на Весняний будівельний форум».

Будемо раді бачити Вас!


Більш детальна інформація: на нашій сторінці у Facebook та за тел.: (096) 38 51 484

Виставка відбудеться 21-24 березня 2017. Місце проведення: Львів, вул. Щирецька, 36 ↓

Південний-експо